Spotkanie autorskie z Panią Małgorzatą Matwiej.

Utworzono dnia 28.03.2023
Czcionka:

Małgorzata Matwij była bohaterką spotkania autorskiego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przecławiu.
Autorka pochodzi z Rzeszowa i ma w swoim dorobku dwie powieści  Madame Blanch  oraz  W sieci kłamstwa .
Podczas prezentacji pisarka  skupiła się  przede wszystkim na swojej pierwszej powieści. Madame Blanch, to książka niezwykła, życiowa i bardzo na czasie. Oszustwa internetowe mogą zagrozić każdemu z nas a tematyka powieści nie jest przypadkowa. To wynik osobistych doświadczeń pisarki – brzmi tajemniczo? Zapraszamy do lektury.
Autorka zdradziła uczestnikom spotkania co było bodźcem do tego że zajęła się pisaniem. Godzi życie zawodowe z twórczą pracą. Jest  kierownikiem sekcji literackiej Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Rzeszowie z Izabelą Fac organizuje  Romanse z literaturą , pasja przeradza się w prężny projekt który miał już 4 edycje.
Na spotkanie przybyło wielu gości a wśród nich Burmistrz Przecławia Pani Renata Siembab oraz Zastępca Burmistrza Pan Grzegorz Skrzypek. Pani Małgorzata zdecydowanie podbiła serca przecławskich czytelników, mamy więc nadzieję, że nie jest to ostatni raz, kiedy gości w Gminnej Bibliotece Publicznej w Przecławiu.

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

LEGIMI

Nowa lokalizacja 2021

Biblioteka otwarta w soboty 2024r.

Stowarzyszenie Larix

Encyklopedia Miasta Mielca autor Józef Witek